Yardımcı Olabileceğimiz Bir HAVALANDIRMA Projeniz Varmı?

Teklif İsteyin
Havalandırma kanalları için ısı ve ses yalıtım uygulamaları sayesinde oluşan ses kirliliği ve ısı kaybı problemlerinin önüne geçilmekte ve aynı zamanda havalandırma sistemlerinin ve kanalların maruz kaldığı dış etkilere karşı koruyucu bir kalkan görevini üstlenmektedir.

Gelir Havalandırma yılların verdiği tecrübe ile ısı ve ses izolasyon uygulamalarını söz verdiği şekilde ve tarihte uygulamaktadır. Daha ekonomik ve enerji verimliliğini arttıran uygulamaları ile Gelir Havalandırma Sistemleri hizmetinizdedir.

 

Endüstriyel mutfak havalandırma ürünleri ve uygulamaları konusunda deneyimli uzmanlarımız endüstriyel mutfaklardan turistik tesislere kadar geniş bir yelpazede her tip mutfak için havalandırma sistemlerini imal edip montajını gerçekleştirmektedir.

Mutfak havalandırma uygulamalarımız sağlık ve ticaret bakanlığının mevzuatlarına uygun olmakla birlikte , çevre şartlarına uyumlu olarak imal edilmektedir. Mutfak havalandırma sistemleri ve projeleriniz için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel doğal gaz bacaları ve baca sistemleri imalatı ve kurulumu alanında bir çok projeye imza atmış olan Gelir Havalandırma, her çaptaki doğal gaz sistemlerinin bacalarını en sağlıklı ve verimli şekilde çalışmasını sağlayacak şekilde , projelere ve güvenlik standartlarına uygun olarak imal edip montajını gerçekleştirmektedir.

Doğal gaz baca sistemleri için daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzman ekibimiz projeye uygun olarak yerinde incelemeler yapıp ihtiyaçlarınız doğrultusunda baca sisteminizi kısa sürede hayata geçirecektir.

Endüstriyel Havalandırma sistemleri ve ürünleri projelendirme aşamasında montajına kadar her kademede endüstriyel havalandırma sistemleri uygulamaları uzmanı olan Gelir Havalandırma, tüm sektörlere yönelik havalandırma sistemlerini temin etmekte ve uluslararası standartlarda kurulumu gerçekleştirmektedir.

Fabrika , tesis , depolama yada atölyelere uygun her endüstriye yönelik büyüklükteki ekonomik havalandırma ve iklimlendirme tesisatları  için uzmanlığımıza ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

TEKLİF İSTEYİN

 

  ADINIZ *
  SOYADINIZ *
  E-MAIL ADRESİ *
  TELEFON NUMARASI

  KONU

  NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?